eBooks için en iyi konular

İnsanlar artık uzun yıllardır uzmanlaşmış kitaplar indiriyor, ancak dijital kitap okuyucuları ve tabletlerin popülerliği, kârlı bir görünüm sunan bir e-kitap da yazdı. E-kitap için en iyi konu, mutlaka en yüksek kazanç olanı değildir. Bildiğiniz şeyleri yazın ve eserinizi, ilgileneceğini bildiğiniz belirli kitleye pazarlayın.

İnsanlar çoğunlukla güvensizlik duygularını ortadan kaldırmak veya belirli kişisel sorunlara çözüm bulabilmek için internete başvururlar. İnsanlar fitness, sağlık ve alternatif tıp, zihinsel sağlık, boşanma, ölüm ve yalnızlık gibi günlük endişelerle uğraşmak için ucuz bir yol istiyorum. Genellikle, insanlar görünüşlerini iyileştirme konusunda bilgi ister ve kilo verme tavsiyesi, makyaj ipuçları veya güzellik sırları için ödeme yapar.

İlişkilerle ilgili e-kitaplar, yalnızca kendi kendine iyileştirme önerileri sunmakla kalmaz, aynı zamanda bireyler arasındaki durumun nasıl geliştirileceğini önermektedir. Genel ilişki konuları arasında evlilik, tanışma, arkadaşlık ve hatta ebeveynlik bulunur. İlişki e-kitapları etkin iletişim tarzları, çatışma çözümü ve uyumlu ilişkiler kuramları gibi konuları kapsayabilir.

Neredeyse herkes daha fazla para kazanmak istiyor. Bazı insanlar kariyerlerinde ilerleme ile ilgileniyor ve mevcut alanlarında uygulanması için etkili iş stratejileri istiyor. Diğerleri tarafında para kazanmayı öğrenmek istiyor ve örneğin, eBay’de öğeler satmak veya çevrimiçi para kazanmak gibi konularla ilgileniyorlar. Başkaları, sahip oldukları parayı yönetmenin etkili yollarını bilmek ister: nerede yatırırlar, vergilerini nasıl düşürürler ve bir ev satın almanın en iyi yolu. Mali başarı sunan e-kitaplar çok iyi satıyor.

Bir cilt örtüsü satın almak için yüksek fiyat genellikle insanların fantezi, korku, romantizm veya gizemli içine dalmış olma yolunda duruyor. Bu türler özellikle popülerdir. Yeterli düşük bir fiyatla, okuyucular hikayenizi okumaya karşı koyamazlar. Birçok popüler kurgu yazarı kendi metinlerini çevrimiçi olarak yayınlamayı seçti ve çabaları için ünlü ve varlıklı hale geldi. Geleneksel yayıncılığa adım atmayı düşünün ve kitabınızı çevrimiçi olarak pazarlayın.