en iyi tablet adet

Tablet PC’ler, bir dizüstü bilgisayarın etkililiğini kalemin ve kağıdın basitliği ile birleştirir. İnce, kompakt stil tablet PC’ler onları not yazma ve akranlar ve müşterilerle veri takas etme konferanslarına katılmak için idealdir. Tablet bilgisayarlar, seminerlerde, okul derslerinde veya şirket etkinliklerinde kullanılmak için zahmetsizdir.

Samsung Galaxy Tab mobil tablet bilgisayarı sadece 1 lb. ağırlığındadır ve canlı 7-inç sunar. 3D benzeri grafiklerle dokunmatik ekran, hızlı 1 GHz işlemci ve Android 2.2 işletim sistemi akıcı ve hafif bir stilde.

Verizon Wireless için olan Motorola XOOM Tablet PC, her iki çekirdeği 1 GHz hızında, 10.1 inç geniş ekran HD ekranında ve 3G bağlantısıyla çalışan çift çekirdekli bir işlemciye sahip. XOOM ayrıca Adobe Flash Player da sağlar. Widget, çoklu görev, göz atma, bildirimler ve kişiselleştirme gibi Android ürünlerini geliştiren çok amaçlı, holografik bir yazılım sunan Google’ın Android 3.0 Honeycomb işletim sistemini kullanıyor. Motorola XOOM, 3D iletişimli Google Haritalar 5.0, Google e-Kitaplar ve video ve sesli sohbet ile donatılmış Google Talk gibi en yeni Google Mobil geliştirmelerine sahiptir.

Fujitsu LifeBook T580 Tablet PC, çift digitizer ve N-Trig kalem tanıma özelliğine sahip 10.1 inçlik bir HD WXGA LED arka aydınlatmalı LCD ekran ile birlikte geliyor. Bu tablet bilgisayarı ayrıca Windows 7 Professional’ı ve bir Intel Core i5 veya i3 CPU’yu tercih ettiğinizde kullanıyor. Ek özellikler dört parmak kapasitif çoklu dokunma arabirimi, 2 GB DDR3 800 MHz SDRAM RAM, 160 GB S-ATA 5400 RPM disk sürücüsü ve 802.11 a / b / g / n Wi-Fi gibi özellikleri içerir.

ASUS EEE Slate EP121 Tablet PC, parlak HD eğlencesi ve algılayıcılı navigasyon için 12.1 inç kapasitif, ağırlık algılama, çok dokunuşlı LED arka aydınlatmalı HD ekrana sahiptir. 1 inç derinliğinden daha azdır ve rahat taşınabilirlik ve dayanıklılık için Gorilla Cam ile oluşturulmuştur.