süet bitmiş polyester kumaşın özellikleri

Bir polyester kumaşın süet kaplaması varsa, kumaş hala polyester iken kumaş süet gibi görünür. Bu, kumaşa süet yetersizliğinde bir takım pozitif özellikler sağlar, ancak kumaş süet görünümünü ve hatta halini korur.

Süet bitmiş polyester kumaş aslında polyester ve deri olmadığından, temizlenmesi ve yıkanması daha kolaydır. Kumaş, çamaşır makinesine sık sık atılabilir, ancak bazı özel ayarların düzgün bir şekilde temizlenmesi gerekebilir. Düzenli deri profesyoneller veya belirli deri temizleme malzemeleri dışında temizlenemez. Bu nedenle, bu özellik, gerçek süet malzeme üzerinde süet kaplamalı polyester malzeme kullanmak için büyük bir avantajdır.

Polyester kumaş süet kumaşa kıyasla çok daha hafiftir, ister giyilir ister mobilyalar için kullanılmaktadır. Gerçek süet nispeten kalın tenden yapılır ve ne yaparsanız yapın derisi ağırdır. Polyester kumaş ağırlığa göre değiştirilebilir ve daha hafif hale getirilebilir, böylece giyim hala süet görünümüne sahip olabilir – bu da baharda ya da yaz mevsiminde giyilebileceği anlamına gelir, hava daha rahat olmaktan daha sıcaktır gerçek süet.

Belki de insanların süet bitmiş polyester kumaş satın almasının başlıca nedeni onun görünümüydü. Suede pahalı bir kumaştır – aslında, deri satın alabileceğiniz en pahalı kumaştan biridir – ve polyester kumaş önemli ölçüde daha ucuzdur. Dolayısıyla, pahalı süet giymek için daha az ödeme yaparken aynı görünüm ve his elde ederseniz – ve hafiftir ve kolayca yıkarsınız – bu bir kombinasyonun bir heck’idir. Birçok kişi yalnızca süet görünümünü istemektedir ve gerçek makaleye sahip olmayı kabul etmeye isteklidirler.